0,00 €0
Davinci - S

Davinci - S

Dostupnost - na dotaz

1 010,14 € včetně dph
+
- 10Hz GPS přijímač a anténa vestavěná v přístroji - automatické uložení cílové čáře a 3 mezičasů - údaj o ideálním čase, který je možné dosáhnout - počítadlo motohodin - komunikace s PC za pomocí kabelu USB nebo bezdrátové technologie Bluetooth - ultra - jasné LED s automatickou regulací dle osvětlení - odolný proti nárazům - 4 konfigurovatelné alarmy (např. Neutral - Rezerva - Olej) - zobrazení na displeji : RPM, rychlost, teplota, celkové KM, částečné KM , zařazený převodový stupeň, čas na kolo, nejrychlejší kolo, atd. - membránová klávesnice - multipage nabídka menu - automatický satelitní chronometr s přesností 1/ 100 sekundy - funkce Best Lap LED Obsah balení pro DaVinci - S : - 1 ks DaVinci - přístrojová deska - 1 ks univerzální držák se silentbloky - 1 ks USB datový kabel pro připojení k PC - 1 ks instalační CD a návod k obsluze

Popis produktu

DaVinci Digitální přístrojová deska byla přímo vyvinuta ze zkušeností získané v kategóriích MotoGP, Superbike a Supersport.
DaVinci přístrojová deska má otáčkoměr z Ultra jasných LED diod narozdíl od konkurence která používá na celou obrazovku LCD. Toto řešení umožňuje dokonale viditelné otáčky motoru i v případě přímého slunečního záření nebo při velmi šikmém pohledu na přístrojovou desku. Kromě toho LED řešení zcela ruší zpoždění signalizace otáček motoru, což je typické pro displeje z tekutých krystalů (LCD). Antény a GPS přijímač je zabudovaný v přístroji. Připojení s počítačem je za pomoci USB kabelu nebo bezdrátově vysokorychlostním připojením Bluetooth.
DaVinci obsahuje systém SAFD co je inovativní funkce od firmy Starlane vyvinutá pro automatické uložení cílové čáry bez nutnosti ručního ukládání jezdcem, a to i na neznámých tratích.
Kód: STA_CDAVS
Třída Race
Výrobce Starline
Kategorie Elektronika